Bungalow Citron
| Wi-Fi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Bungalow Citron Petit-Bourg accommodates up to 4 guests and offers proximity to the Montebello Rum Distillery, located merely a 7-minute walk away. Providing guests with Wi-Fi and private parking, the holiday home is 2.5 km from the Le Jardin D'Eau.
This 1-bathroom villa is around 10 minutes' drive from the Saut de Bras de Fort, and the Eau Garden is approximately 15 minutes' drive away.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Bungalow Citron;
Οι πελάτες της η Bungalow Citron μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Bungalow Citron;
Οι τιμές σε η Bungalow Citron κυμαίνονται από 53$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Bungalow Citron;
Οι πελάτες της η Bungalow Citron είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.